background

Wellbeing Online

26-27 stycznia 2022, cena 950 zł (+VAT)

Zbuduj swój dobrostan, odnajdź drogę powrotną do samego siebie.

Wellbeing Online
26-27 stycznia, godziny 10:00- 13:00
Prowadzący: Bogdan Łapiński
Cena: 950 zł (+VAT)

„Zawsze zależało mi na prawdziwym doświadczeniu, na tym, by poczuć coś do końca, zobaczyć, co życie ma w środku.”
Lama Ole Nydahl

Na praktycznym warsztacie „Wellbeing Online” poprawisz swoje samopoczucie, zmniejszysz poziom stresu i napięcia oraz nauczysz się jak żyć, czuć się i być „well” każdego dnia.

Jeśli doświadczasz obniżonego nastroju, negatywnych emocji, stanów lękowych, długotrwałego stresu i/lub czujesz się przytłoczona/-y nadmiarem informacji i obowiązków to nie jesteś w tym sam/-a. Według ICAN Institute, tylko 7% dorosłych osiąga dobrostan we wszystkich pięciu aspektach wellbeing. Jednocześnie niemal 30% badanych twierdzi, że żaden z tych aspektów nie jest zaspokojony. Te aspekty to: emocjonalny, społeczny, mentalny, fizyczny i duchowy. Kluczem do dobrostanu jest zbudowanie dobrych nawyków w każdym z tych pięciu obszarów i konsekwentne ich pielęgnowanie. Dobra wiadomość jest taka, że można się tego nauczyć. Przekłada się to na wysoki poziom energii życiowej i poczucie satysfakcji.

Szczególnymi adresatami programu „Wellbeing” są liderzy. Z jednej strony to właśnie od nich najbardziej oczekuje się wyrozumiałości, empatii i bycia bardzo blisko swoich zespołów. Z drugiej jednak stawia się ich przed nieustannie rosnącymi wymaganiami, coraz bardziej napiętymi terminami, zwiększoną presją na wyniki. Z tego powodu wielu liderów odczuwa samotność i lęk przed zmianami. Wellbeing to odpowiedź na potrzebę sprawnego nawigowania w zmiennym i nieprzewidywalnym świecie VUCA – zarówno w kontekście osobistym, jak i organizacyjnym.

Żeby móc przewodzić i pomagać innym,
potrzebujesz przede wszystkim zadbać o siebie.

Warunkiem skutecznego budowania dobrostanu jest posiadanie przekonań o jego ważności i własnym wpływie na poszczególne aspekty życia. Równoległa praca nad zmianą przekonań jest niezbędna dla sukcesu. Równie ważnym elementem jest diagnoza obecnego stanu, którego często nie jesteśmy świadomi oraz zaprojektowanie tego pożądanego.

Wellbeing może być rozpatrywany zarówno z perspektywy jednostki, zespołu, jak i całej organizacji. Pracodawcy coraz częściej czują się odpowiedzialni za samopoczucie pracowników. Projekty z zakresu wellbeing, które oferują holistyczne podejście do dobrostanu zatrudnionych opłacają się wszystkim. Badanie instytutu MHA wykazało, że 75% osób doświadczyło wypalenia zawodowego, a 40% przyznało, że doświadczyło wypalenia szczególnie w związku z pandemią. Firmy zdają sobie sprawę z tego, że to, jak ludzie sobie radzą z obowiązkami zawodowymi, zależy zarówno od ich formy psychicznej i emocjonalnej, jak i fizycznej. Działania z zakresu wellbeing są gotowym rozwiązaniem dla wielu organizacji, które się z problemami pozyskiwania i utrzymywania pracowników. Wellbeing wspiera procesy rekrutacji (59%) i zwiększa tym samym zyski firmy (54%) – wzrasta motywacja, chęci do pracy i produktywność zespołu.

Nasz program „Wellbeing” dostarcza sprawdzonych i popartych badaniami inspiracji do budowania dobrostanu. Zapraszamy na dwa modułowe, dynamiczne i bardzo praktyczne zdalne webinary, które pomogą Ci wrócić do siebie i zbudować Twój osobisty wellbeing.

PROGRAM SZKOLENIA

 1. Osobista strategia wellbeing
 2. Równowaga praca-życie
 3. Wypalenie zawodowe
 4. Wewnętrzna równowaga
 5. Zdrowe relacje z ludźmi
 6. Kondycja umysłowa
 7. Energia życiowa
 8. Życie w zgodzie z sobą

BONUS: badanie Wellbeing Check, które pozwala zdiagnozować najważniejsze obszary Twojego dobrostanu i działać precyzyjnie według własnych potrzeb.

TRENER PROWADZĄCY: BOGDAN ŁAPIŃSKI

Jest praktykiem biznesu, executive coachem, trenerem i konsultantem zarządzania. Od 2005 roku współprowadzi polski oddział międzynarodowej firmy Corporate Coach U. Od 2015 roku pracuje także jako coach w Wielkiej Brytanii.
Posiada blisko 30 lat doświadczenia menedżerskiego. Stworzył polski oddział globalnej firmy konsultingowej Hewitt (obecnie Eon Hewitt) i będąc przez 9 lat jej Dyrektorem Generalnym uczynił ją jednym z liderów na polskim rynku doradztwa w zakresie HR i zarządzania. Doświadczenie w zakresie zarządzania HR zdobył pracując jako Dyrektor Personalny IKEA na Europę Środkową oraz Dyrektor ds. Rozwoju Zarządzania Pepsi Cola. W latach 2004 – 2006 był prezesem International Coaching Federation w Polsce.
Specjalizuje się w coachingu w obszarach przywództwa, wdrażania strategii biznesowej, zarządzania zmianą i tworzenia kultury wysokiej efektywności. Prowadzi warsztaty dla zespołów zarządzających pomagając im definiować wizję i strategię firmy oraz proces jej wdrażania. Bogdan jest coachem zespołów, którym pomaga osiągać wyższy poziom współpracy i efektywności.
(kliknij, aby dowiedzieć się więcej)

KORZYŚCI ZE SZKOLENIA

 • Zrozumienie koncepcji wellbeingu osobistego i zwiększenie samoświadomości w zakresie liderskiego oraz osobistego dobrostanu
 • Strategia „work-life balance” – możliwość równoważenia różnych elementów życia, jak praca, dom, rodzina
 • Poprawa zdrowia i samopoczucia
 • Wzrost poczucia sensu i chęci działania
 • Wzrost poziomu energii życiowej i satysfakcji.

DLA KOGO JEST TO SZKOLENIE

 • Dla osób, które doświadczają obniżonego nastroju, negatywnych emocji, stanów lękowych, długotrwałego stresu i/lub czują się przytłoczone nadmiarem informacji i obowiązków
 • Dla menedżerów i specjalistów HR, którzy codziennie dbając o swoje zespoły, potrzebują przypomnienia i zestawu praktycznych sposobów na to, aby zadbać o siebie.

Aby wziąć udział w szkoleniu w promocyjnej cenie 950 zł + VAT (1168,50 zł brutto) zapisz się używając poniższego przycisku:

To szkolenie prowadzimy również w formie zamkniętej
(również w języku angielskim).
Jeśli są Państwo zainteresowani programem w wersji dopasowanej
do potrzeb Waszej organizacji – prosimy o kontakt
pod numerem telefonu +48 793 641 760
lub adres e-mail: kontakt@coachu.pl

Zapraszamy na inne szkolenia otwarte Corporate Coach U Poland.
W najbliższym czasie planowane są:
COACHING CLINIC FUNDAMENTALS – 22-25.02.2022
(kliknij, aby poznać szczegóły)
COACHING CLINIC ADVANCED – 1,8,15,22.03.2022
(kliknij, aby poznać szczegóły)
SIŁA ZDALNEGO ZESPOŁU – 16-17.02 i 2-3.03.2022
(kliknij, aby poznać szczegóły)