Szkolenia

Człowiek nie rodzi się liderem, ale staje się nim w efekcie ciężkiej pracy nad samym sobą.

Istnieją ludzie, którzy mają do tego większe oraz mniejsze predyspozycje. My potrafimy je wydobyć i oszlifować w taki sposób, aby spod naszych skrzydeł wyszedł prawdziwy lider gotowy do podjęcia nowych wyzwań.

Proponujemy Ci trzy programy, spośród których możesz wybrać ten, który spełnia twoje oczekiwania i jest adekwatny do twoich umiejętności.
Szkolenie coachingowe Coaching Clinic®

Uczestnictwo w Coaching Clinic® daje Ci niepowtarzalną szansę na dołączenie do grona ponad 150 000 liderów najbardziej renomowanych firm na całym świecie. Tak jak oni zdobędziesz wiedzę oraz umiejętności, które przygotują Cię do skutecznego wdrożenia coachingu w organizacji. Posiądziesz także strategiczne umiejętności z zakresu coachingu korporacyjnego oraz dowiesz się w jaki sposób podejście coachingowe pomoże Ci efektywnie zarządzać zespołem pracowników i stymulować ich pracę po to, aby wspólnie wypracować sukces.

Więcej
Coaching Clinic TTT

Chciałbyś móc sam poprowadzić szkolenie coachingowe? Coaching Clinic® Licensing Program to akredytowane przez Międzynarodową Federację Coachów (ICF) szkolenie coachingowe, dzięki któremu nie tylko zdobędziesz wiedzę oraz umiejętności związane z  podejściem coachingowym, ale również uzyskasz licencję do prowadzenia dwudniowego programu coachingowego Coaching Clinic®. Udział w szkoleniu pomoże Ci także zintegrować coaching z innymi inicjatywami podejmowanymi w twojej organizacji. Umożliwi Ci ono dostęp do międzynarodowego forum dla coachów-trenerów, a co za tym idzie wsparcie w postaci rzeczowych informacji zwrotnych oraz obszernej bazy internetowej zawierającej materiały pomagające prowadzić oraz sprzedawać szkolenie Coaching Clinic®.

Więcej