background

Rozwój zespołów zarządzających

Wspólna wizja i strategiczne cele.
Wzmocnienie wewnętrznej komunikacji i integracji.

“Jednym z największych paradoksów przywództwa jest potrzeba lidera, aby być zarówno upartym, jak i otwartym. Przywódca musi nalegać, aby trwać przy wizji. Ale musi być otwarty podczas tego procesu.”
– Simon Sinek

ROZWÓJ ZESPOŁÓW ZARZĄDZAJĄCYCH

Warsztaty dla zespołów zarządzających mają na celu wsparcie ich w tworzeniu wizji i strategicznych celów dla jednostki, którą zarządzają – całej firmy lub jej części. W wyniku warsztatu zespół wypracowuje wizję, cele strategiczne, wewnętrzny kontrakt na współpracę i klarowne role oraz wzmacnia wewnętrzna komunikację i integrację. Dzięki warsztatom zespół zarządzający mówi jednym głosem i angażuje kolejne poziomy organizacji poprzez kaskadowanie wizji i celów.

DOSTĘPNI TRENERZY

LIDKA NWOLISA

Lidia NwolisaCoach biznesowy z ponad 20-letnim, międzynarodowym doświadczeniem. Od 2005 roku współprowadzi polski oddział międzynarodowej firmy Corporate Coach U. Jest też założycielką i prezeską fundacji Porta.
(kliknij, aby dowiedzieć się więcej)

BOGDAN ŁAPIŃSKI

Bogdan ŁapińskiPraktyk biznesu, executive coach, trener i konsultant zarządzania z 30-letnim doświadczeniem menedżerskim, zdobytym w Europie, USA i na Bliskim Wschodzie. Poza działalnością biznesową Bogdan prowadzi ośrodek medytacyjny.
(kliknij, aby dowiedzieć się więcej)

CO MÓWIĄ UCZESTNICY

background

Napisz do nas, aby dowiedzieć się więcej
i umówić się z naszym trenerem-coachem:
kontakt@coachu.pl