O nas

Jesteśmy wiodącą na rynku firmą szkoleniowo-doradczą wyróżniającą się najpełniejszą ofertą usług wdrażania metod coachingowych w zarządzaniu i sprzedaży oraz systemowym podejściem do rozwoju organizacji. W naszej ofercie znajduje się coaching korporacyjny, budowanie coachingowej kultury organizacyjnej, kształcenie profesjonalnych coachów, jak również szkolenie menedżerów w zakresie umiejętności coachingowych, przywódczych i sprzedażowych.

Nasze programy szkoleniowe spełniają kryteria wymagane przez największą na świecie międzynarodową organizację coachingową International Coach Federation (ICF).

Jesteśmy firmą, której założyciele współtworzyli podwaliny coachingu biznesowego, zarówno w Polsce jak i na świecie. Coach U i ICF łączy również osoba założyciela obu organizacji, Thomasa Leonarda, powszechnie uznawanego za „ojca” coachingu. Założyciele Coach U w Polsce, Lidia Nwolisa i Bogdan Łapiński, byli również pierwszym zarządem utworzonego w 2005 roku pierwszego oddziału International Coach Federation w Polsce. Lidia Nwolisa jest pierwszym w Polsce akredytowanym coachem ICF.”]

Corporate Coach U International Inc. jest największym światowym dostawcą szkoleń, produktów i usług coachingowych. Od chwili założenia w 1992 roku firma Corporate Coach U International Inc. wyszkoliła ponad 20.000 coachów w ponad 50 krajach. Dzięki programom szkoleniowym Coach U umiejętności coachingowe zdobyło ponad 150 000 menedżerów i liderów na całym świecieProgramy szkoleniowe Coach U są akredytowane przez ICF (Międzynarodową Federację Coachów), największe na świecie międzynarodowe stowarzyszenie coachingowe, którego 11 prezydentów z 12 jest absolwentami Coach U. Coach U wywarło ogromny wpływ na jakość współczesnego coachingu: w 2005 roku podniosło standardy coachingu wydając pierwsze akademickie podręczniki coachinguGłówna siedziba firmy mieści się w USA, w Bradenton na Florydzie, a jej oddziały znajdują się obecnie w Europie, Azji, Australii i Ameryce Południowej.

Nasi Klienci
Opinie Klientów