Wierzymy w twórczy potencjał przywództwa,
który łączy ludzi we wspólnym celu.

Od 17 lat pomagamy organizacjom osiągać cele poprzez rozwijanie ich liderów i zespołów zarządzających. Prowadzimy warsztaty, treningi, seminaria i coaching zarówno w Polsce, jak i w innych krajach europejskich. Pracujemy w języku polskim i angielskim. Oferujemy szkolenia zarówno w formie otwartej, jak i zamkniętej (dopasowanej do potrzeb konkretnej organizacji i stworzonej w oparciu o jej oczekiwania). Od roku 2020 rozszerzyliśmy nasze portfolio o interaktywne szkolenia online, realizowane na żywo, z trenerem, na platformie zoom.
background

NASI KLIENCI

Jesteś managerem, liderem, zarządzasz zespołem…

Dla wielu to praca marzeń, jeden z najbardziej prestiżowych i najlepiej opłacanych zawodów na współczesnym rynku pracy. To także często pełna odpowiedzialność za podejmowane decyzje i nienormowany czas pracy, którego brakuje dosłownie na wszystko – a więc również na to, aby wypracować elementarne umiejętności miękkie w zarządzaniu, szacunek u podwładnych czy współpracę opartą na zaufaniu. To samotność i presja, codziennie mierzenie się z oczekiwaniami – członków zespołu, klienta, dyrektora, rady nadzorczej, akcjonariuszy… oraz z własnymi ambicjami.

Sukces na stanowisku managera jest kluczowy dla samego zainteresowanego, dla zespołu którym zarządza oraz dla sukcesu całej organizacji.

W dzisiejszych czasach klucz do tego sukcesu jest bardzo trudny do zdefiniowania. Tradycyjne metody zarządzania nie wystarczają, aby poradzić sobie z wielkością i szybkością zmian, które zachodzą w świecie. Liderzy muszą radzić sobie z wyzwaniami współczesnego świata VUCA* – z jego zmiennością, niepewnością, złożonością i niejednoznacznacznością.
Nieprzewidywalność i chaos rodzą nieufność, która może doprowadzić do rozpadu kultury organizacyjnej i spadku zaangażowania pracowników. Każdy z nas musi się dzisiaj odnaleźć na nowo w środowisku diametralnie różnym od tego, do którego byliśmy dotychczas przyzwyczajeni.
W Corporate Coach U Polska obserwujemy, słuchamy i wspólnie razem z Tobą i Twoją organizacją staramy się zrozumieć to, co się dzieje. Rozwiązanie większości problematycznych sytuacji zaczyna się od szczerej rozmowy o tym, co jest problemem i wspólnego poszukiwania antidotum. Kolejnym krokiem jest dodefiniowanie, co jest celem. Wtedy może problemy nie rozwiązują się same, ale mamy realny wpływ na ich rozwiązanie.

* VUCA to akronim po raz pierwszy zastosowany w 1987 roku w odniesieniu do teorii przywództwa Warrena Bennisa i Burta Nanusa, w celu opisania lub refleksji nad zmiennością (volatility), niepewnością (uncertainty), złożonością (complexity) i niejednoznacznością (ambiguity) ogólnych warunków i sytuacji. W ciągu ostatnich kilku lat pojęcie VUCA stało się sposobem na opisanie szybko zmieniającego się, chaotycznego i nieprzewidywalnego środowiska, w którym żyjemy i pracujemy.

Nasi Klienci to ludzie tacy jak Ty.
Członkowie zarządów oraz wyższa i średnia kadra menedżerska m.in. takich firm jak:

MÓWIĄ O NAS…

… i o tym co robimy. Feedback po naszych szkoleniach i coachingu jest dla nas niezmiernie ważny. Pozwala nam spojrzeć na to co robimy z innej perspektywy i daje szansę na rozwój zarówno naszej oferty, jak i nas samych jako coachów i trenerów.
background

NADCHODZĄCE SZKOLENIA OTWARTE

Szkolenia Corporate Coach U Poland są dla uczestników transformującym doświadczeniem angażującym umysł, serce i ciało.
Sprawdź co przygotowaliśmy dla Ciebie w najbliższym czasie:
Szkolenie Coaching Clinic Fundamentals
Coaching Clinic Fundamentals
24-27.05.2022
Sprawdź szczegóły
Szkolenie Coaching Clinic Advanced
Coaching Clinic Advanced
6,13,20,27 -09.2022
Sprawdź szczegóły