background

Coaching Clinic – coachingowe przywództwo

Poznaj podstawy coachingu, określ swój styl komunikacyjny
i osiągnij więcej wraz ze swoim zespołem.

“Prawdziwy lider musi mieć odwagę, aby podejmować twarde decyzje
i wrażliwość, aby słyszeć potrzeby ludzi”
– Douglas MacArthur

COACHING CLINIC – COACHINGOWE PRZYWÓDZTWO

Coachingowy program szkoleniowy składający się z części podstawowej – Fundamentals (4 moduły) i zaawansowanej – Advanced (4 moduły). Program skierowany jest do wszystkich profesjonalistów pracujących blisko z ludźmi, w tym szczególnie do menedżerów pragnących być liderami, którzy angażują, inspirują i rozwijają pracowników. Ukończenie programu pozwoli prowadzić coachingowe rozmowy, które motywują i pobudzają do myślenia. Program ma formę warsztatową, zapewniającą niezbędne minimum teorii i maksimum praktyki i jest prowadzony przez coacha z wieloletnim doświadczeniem.
Szkolenie pozwala na zdobycie uprawnień do prowadzenia coachingu menedżerskiego, które są potwierdzone międzynarodowym certyfikatem.

DOSTĘPNI TRENERZY

LIDKA NWOLISA

Lidia NwolisaCoach biznesowy z ponad 20-letnim, międzynarodowym doświadczeniem. Od 2005 roku współprowadzi polski oddział międzynarodowej firmy Corporate Coach U. Jest też założycielką i prezeską fundacji Porta.
(kliknij, aby dowiedzieć się więcej)

BOGDAN ŁAPIŃSKI

Bogdan ŁapińskiPraktyk biznesu, executive coach, trener i konsultant zarządzania z 30-letnim doświadczeniem menedżerskim, zdobytym w Europie, USA i na Bliskim Wschodzie. Poza działalnością biznesową Bogdan prowadzi ośrodek medytacyjny.
(kliknij, aby dowiedzieć się więcej)

CO MÓWIĄ UCZESTNICY

background

Napisz do nas, aby dowiedzieć się więcej
i umówić się z naszym trenerem-coachem:
kontakt@coachu.pl