background

Bogdan Łapiński

Jest praktykiem biznesu, executive coachem, trenerem i konsultantem zarządzania. Od 2005 roku współprowadzi polski oddział międzynarodowej firmy Corporate Coach U. Od 2015 roku pracuje także jako coach w Wielkiej Brytanii.

Posiada blisko 30 lat doświadczenia menedżerskiego. Stworzył polski oddział globalnej firmy konsultingowej Hewitt (obecnie Eon Hewitt) i będąc przez 9 lat jej Dyrektorem Generalnym uczynił ją jednym z liderów na polskim rynku doradztwa w zakresie HR i zarządzania. Doświadczenie w zakresie zarządzania HR zdobył pracując jako Dyrektor Personalny IKEA na Europę Środkową oraz Dyrektor ds. Rozwoju Zarządzania Pepsi Cola. W latach 2004 – 2006 był prezesem International Coaching Federation w Polsce.

Specjalizuje się w coachingu w obszarach przywództwa, wdrażania strategii biznesowej, zarządzania zmianą i tworzenia kultury wysokiej efektywności. Prowadzi warsztaty dla zespołów zarządzających pomagając im definiować wizję i strategię firmy oraz proces jej wdrażania. Bogdan jest coachem zespołów, którym pomaga osiągać wyższy poziom współpracy i efektywności. Prowadził szkolenia w Europie, USA i na Bliskim Wschodzie. Wykładał zarządzanie zasobami ludzkimi w polskim oddziale EU University.

Bogdan ukończył studia psychologiczne na Uniwersytecie Warszawskim. Uzyskał akredytację coacha International Coaching Federation. Jest licencjonowanym trenerem Coaching Clinic – szkoleń z zakresu przywództwa coachingowego dla menedżerów. Posiada certyfikat praktyka MBTI. Jest certyfikowanym trenerem Zenger-Miller Leadership Programs.

Bogdan pomaga klientom przekraczać swoje ograniczenia i uwalniać potencjał, dzięki czemu wydobywają oni potencjał swoich zespołów i całych organizacji do osiągania wysokich celów biznesowych.

Poza działalnością biznesową Bogdan prowadzi ośrodek medytacyjny.