background

Akademia Lidera

Przywództwo, które sprawia, że świat staje się lepszy.

„Widok Ziemi z kosmosu dał mi wyjątkową perspektywę
– coś, co nazwałem perspektywą orbitalną.
Częścią tego jest świadomość, że wszyscy podróżujemy wspólnie na tej samej planecie
i jeśli spojrzymy na świat z tej perspektywy,to uświadomimy sobie,
że nie ma rzeczy niemożliwych.”

– Ron Garan

AKADEMIA LIDERA

Zintegrowany program dla przyszłych i obecnych liderów, który składa się z serii pięciu 2-dniowych warsztatów oraz realizowanych zespołowo projektów wspierających strategię firmy. Każdy warsztat jest poświęcony rozwojowi kluczowych kompetencji liderskich: wywieranie wpływu i motywowanie, zarządzanie sobą, zarządzanie biznesem, rozwijanie pracowników oraz budowanie i rozwój zespołu. Uczestnicy uczą się przez działanie, a trenerzy przekazują tylko niezbędną porcję teorii. Akademia dostarcza dodatkową, strategiczną wartość, jeśli zarząd firmy zdecyduje się powierzyć uczestnikom realizację realnych projektów biznesowych.

DOSTĘPNI TRENERZY

LIDKA NWOLISA

Lidia NwolisaCoach biznesowy z ponad 20-letnim, międzynarodowym doświadczeniem. Od 2005 roku współprowadzi polski oddział międzynarodowej firmy Corporate Coach U. Jest też założycielką i prezeską fundacji Porta.
(kliknij, aby dowiedzieć się więcej)

BOGDAN ŁAPIŃSKI

Bogdan ŁapińskiPraktyk biznesu, executive coach, trener i konsultant zarządzania z 30-letnim doświadczeniem menedżerskim, zdobytym w Europie, USA i na Bliskim Wschodzie. Poza działalnością biznesową Bogdan prowadzi ośrodek medytacyjny.
(kliknij, aby dowiedzieć się więcej)

CO MÓWIĄ UCZESTNICY

background

Napisz do nas, aby dowiedzieć się więcej
i umówić się z naszym trenerem-coachem:
kontakt@coachu.pl